אודותי

קוראים לי אובה. נולדתי בשנת 1966 . כיום אני חי במקום קסום בישראל. ראש פינה.about1-300x225

את התשוקה שלי למצנחי רחיפה גיליתי בשנת 1990 בגרמניה, כשהתחלתי  את הקורס הראשון שלי..מאותו רגע הרגשתי איך כל החושים נפתחים, ערים ונוגעים,.. בבריאה.. ולטבע יש קולות מרתקים ומכאן.. אני יכול להקשיב הכי טוב שאפשר.. אפילו לטפח את יחסיי עם כוח הכבידה..

הקורס הבסיסי הזה הביא אותי במרוצה לקורס באוסטריה, שבו אחרי שבועות של אימון הייתי מסוגל לעלות למעלה… לרחף. ובדממה מוחלטת זו למדתי להנות מהבזקים של הטבע .. הצבעים הריחות.. האוויר הצח. כך המשכתי ברחיפה בה אין צורך בפתיחת דלתות או לבישת עניבות.. והזמן מקבל משמעות אחרת..

about2-300x194ובשנת 1995 התחלתי לטייל בעולם ובלבד שתהא בו אפשרות להגביה עוף……..
במונקו וניס… נהנתי מנופים מרהיבים.
סלובניה ובטבע המדהים ביופיו
באיטליה החמה והססגונית
בצכיה מקום מקורב למגוריי בשנים אלה
אוסטריה בין המרחפים הטובים בעולם
ספרד מגשים חלום ומרחף בחורף  אינדונזיה מקום מרתק
לפיכך המשך נדודיי היו בעיקבות טרמיקות אוויר.. ושלווה שנמצאת רק למעלה בזמן הרחיפה…

הגעתי להודו. פתחתי בהס למצנחי רחיפה. החשיפה הגדולה להרבה תרבויות ובני אדם שונים הייתה מרתקת ומרחיבת אופקים. אך האתגר הגדול היה החיבור בין החלום והמציאות שלנו… לשחרר פחדים ולאפשר להנאה והשלווה להכנס לתוך חיינו… החלום… הרצון לדעת את הציפור במעופה.. בבית הספר לצניחה שמאחורי אלפי שנות רחיפה מענגת, שיתפתי לימדתי וריחפתי עם כל מי שרצה ופירגן. וגם עם אלה שחששו.. אלפי בני אדם חוו את חוויית הטנדם. רחיפה משותפת עם מדריך. המון סיפוק. אחרי הכל, כמה אנשים באמת מוכנים להתמסר לחוויה שכולה התרוממות? להיות אחד עם הטבע ולצאת בתחושת נצחון.

בשנת 1999ריחפתי בנפאל מקום קסום ומרתק..
כל אחד מאיתנו יכול להשקיף להתבונן ולראות מציאות אחרת.

אלפי שעות רחיפה ריגשו אותי. אך יותר מכל הרצון והאהבה לפנק אחרים בחווייה זו. לאותם שרצו, שהתלבטו. שהתביישו שהרגישו למטה אך בליבם רצו למעלה….

מאז אני בשליחות. לאפשר לכל אדם  לדעת את רוח הרחיפה.

בשנת 2005  בהמשך לאהבה גדולה בחיי.. וילדתי אמבר האהובה, אני מוצא שהשמיים הם אינם הגבול.

מבחינתי ארץ חלב ודבש, מתורגמת לכך שניתן לרחף בישראל כמעט כל יום בשנה באתר שונה ובתנאי מזג אוויר מתאים. אמנם ריחפתי במקומות יפים בעולם, אך ההתרגשות שלי גדולה למראה הגליל והגולן, מעל התבור, בית גאן, מבוא חמה, נתניה……

זוהי בהחלט הזמנה אישית לחוות עם כל אחד ואחד מכם בנפרד את האהבה הגדולה הזו..