מידע על מצנחי רחיפה

שאלות נפוצות על מצנחי רחיפה

מהו מצנח רחיפה?

מצנח רחיפה הינו כלי תעופה חופשית, בו הטייס יושב בריתמה המחוברת באמצעות טבעות, לרצועת אריג ומיתרים, מתחת לכנפי הבד.. ובעזרת לחץ האוויר הנכנס לפנים המצנח.

מהי רחיפה?

רחיפה הינה ספורט אתגרי ותחרותי. הדאייה היא טיסה ללא מנוע, כשהאוויר נותן לנו דחיפה לעלות מעלה, ככל שהאוויר מאפשר זאת. כאשר אין מספיק רוח או דחיפת אוויר,עדיין ניתן לרחף בבטחה ולנחות בשדה הנחיתה.

מי יכול לרחף?

חווית הרחיפה מתאימה כמעט לכל גיל… החל מגיל 6 ועד 120 ק”ג. החוויה מתאימה גם לאנשים עם מוגבלויות שונות. ובתנאי להערכות מתואמת.

מהי דאיית טנדם?

דאיית טנדם הינה רחיפה עם נוסע היושב בנוחות ובבטיחות בתוך רתמה נפרדת, לפני מושב הטייס. מצנח הטנדם הוא כמעט כפול בגדלו ממצנח דאון יחיד רגיל, והוא מיועד לשאת שני אנשים

כיצד מתבצעת ההמראה, והנחיתה?

להמראה למעשה נדרשים אך מספר צעדים..כפי שניתן לראות, בחלק מקטעי הווידאו. הנחיתה היא כמו הליכה למטה על מדרגות, וריצה של מספר צעדים.. ואין צורך בכושר פיזי, אלא להנות מהחוויה..

מהו זמן רחיפת הטנדם?

רחיפה זו מתבצעת על פי רוב בין 15 עד 20 דקות. ניתן אף להאריך את זמן הרחיפה, ובתנאי למזג אוויר מתאים.

מה עלי להביא עימי?

נעליים נוחות. נעלי ספורט, נעלי טיפוס או הליכה יתאימו. אפשר כובע להגנה מהשמש, בזמן ההמתנה, מים, כריכים וביגוד בהתאם לעונת השנה. מצב רוח מרומם תמיד יתקבל בברכה..

מה לגבי תמונות וצילומי אוויר?

אכן אפשרי. על פי רוב ניתן לספק צילומי אוויר, ותמונות, וזו אכן מזכרת מחוויה נפלאה.
וידאו קליפ ותמונות מהאוויר במחיר 200 ש”ח.
וידאו ותמונות ללא עריכה במחיר 150 ש”ח.

מהי רמת הבטיחות?t

בטיחות הינה העדיפות העליונה שלנו. אנו מרחפים בשביל ההנאה שבחוויה. ולא על מנת לסכן חיי אדם. אובה, המדריך, הינו בעל ניסיון של צניחות כ 20 שנה, עם אלפי שעות טיסה ברחבי העולם, ובישראל. ללא תאונות. כמו כן הינו בעל תעודות כמדריך צניחה מקצועי. עם ביטוח אירופאי לטייס ולנוסעיו.

מחירון..

רחיפת טנדם באיזור החוף 350 ש”ח.
רחיפת טנדם בפנים הארץ 450 ש”ח.
מחיר לקבוצות יינתן בהתאם.

על כל שאלה נשמח לענות. דרך האתר או מספרי הטלפון המוצגים.

בואו להתפנק ולפנק בחווית רוח אמיתית…